Sladja Delibasic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sladja Delibasic

Fan forum najpopularnije denserke Sladje Delibasic
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Intervjui sa Sladjom

Go down 
Autor/icaPoruka
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptyuto 12 vel 2008, 14:09

Intervjui sa Sladjom 3



Vraćam se u Beograd. Ako neko želi da mi naudi, neka to i uradi. Postoji zakon, pa... U svakom slučaju imam mnogo prijatelja i ne plašim se ničega.

NE PLAŠIM SE SANDULOVIĆA!

Ne žalim što Đoletu nisam rodila sina, mada bi imali još dece da smo ostali zajedno

Ako Igor bude razumeo moju želju da živim sa ćerkama, ostaćemo zajedno, ako ne, svako će svojim putem

Posle drame koju je preživela prošle jeseni kada je zbog skandaloznog raskida sa beogradskim biznismenom Nikolom Sandulovićem preko noći napustila Beograd i otišla u Italiju, Slađa Delibašić se priprema za povratak na scenu. "Bez obzira na sve što mi se dešavalo, nijednog momenta nisam razmišljala o tome da prestanem da se bavim poslom od kojeg živim", kaže nekadašnja igračica i pevačica grupe "Đogani fantastiko" i dodaje da ovo leto provodi radno na Crnogorskom primorju, ali i da ima dovoljno vremena da se pripremi za snimanje novog albuma koji bi trebalo da se pojavi na tržištu početkom decembra. "Već mesec dana sam u Budvi, a uveče nastupam u diskoteci 'Duga' u Tivtu. S obzirom na to da je vlasnik tog objekta moj prijatelj, kada ne pevam, pomažem mu u poslu na taj način što zajedno sa DJ-em organizujem žurke i promocije u toj diskoteci. To će potrajati do kraja avgusta, a onda se vraćam u Beograd, ponovo otvaram svoj fitnes centar koji se upravo ovih dana renovira, a očekuje me i snimanje spotova za nove pesme.
* Jesi li na moru bila sa ćerkama?
Silvija i Marinela su bile sa mnom, ali su se pre nekoliko dana vratile u Beograd, a ja sam zbog posla ostala. Igor nije bio sa nama jer je morao da ostane u Novom Sadu.
* Da li to znači da su istinita nagađanja da ste raskinuli?
Nismo raskinuli. On ima svoj posao i zbog toga nije mogao da bude sa nama na moru. Da je princ, ne bih mu dozvolila da mi zabrani da se bavim poslom od kojeg živim.
* Hoćeš da kažeš da se Igor protivi tvom povratku na scenu?
Nije da se protivi, ali...
* Da li je bilo nekih nesporazuma zbog kojih je vaša veza zapala u krizu?
Nema krize. Deca nisu htela da žive sa nama u Novom Sadu gde sam sa Igorom živela osam meseci. Ali, moje mesto je pored dece. Silvija i Marinela ne žele da se presele u Novi Sad, tako da sam rešila da se vratim u Beograd i budem sa njima. Odlaziću povremeno u Novi Sad, a i Igor će dolaziti u Beograd. Ne pada mi na pamet da se udajem i da napuštam sve da bih živela na visokoj nozi.
* Igora u poslednje vreme viđaju u Novom Sadu u društvu druge devojke.
To su gluposti. Zajedno smo.
* Sada kada se vraćaš u Beograd, može se pomisliti da je život u Novom Sadu bio privremeno rešenje dok se ne stiša bura posle raskida sa Nikolom Sandulovićem.
To je bio period života kada mi je bio neophodan mir. Igor je kupio kuću i želela sam da živim tamo. Sada su se stvari izmenile i želim da budem sa svojom decom. Ako je suđeno da veza sa Igorom opstane, biće dobro. Ako ne, svako će nastaviti svojim putem.
* Zvučiš kao da ipak nešto nije u redu između vas, ali ne želiš javno da kažeš.
Većina žena bi napustila sve zbog nekoga ko će joj obezbediti sigurnost. Meni ta Igorova kuća od 1000 kvadrata ne predstavlja nešto zbog čega bih se odrekla svega i živela tako što će mi on priušti sve što mi je potrebno.
* Đoletu si slala setne poruke kada je dobio sina?
Samo sam mu čestitala rođenje sina, nije bilo setnih poruka. Imam veliko srce i nisam zlopamtilo. Drago mi je što je dobio sina jer znam da je to oduvek želeo.
* Da li ti je žao što mu nisi rodila sina?
Nije mi žao. Ali, da je naš brak opstao, verovatno bi imali još dece. Putevi su nam se razišli i ni on ni ja nemamo za čim da žalimo.
* Šta ti je rekao kada si mu čestitala?
Bio je srećan.
* Kako je Vesna reagovala s obzirom na to da ranije niste bile u dobrim odnosima?
Kada sam je nazvala da joj čestitam, zahvalila mi se i normalno je reagovala. Kada se vratim u Beograd, otići ću da vidim bebu. Marineli i Silviji ću prepustiti da odaberu poklon za brata i sa njima ću otići u posetu.
* Gde ćeš živeti kada se vratiš u Beograd?
U svojoj velikoj kući.
* Misliš li na kuću koju ste napravili ti i Đole dok ste bili u braku?
To je naša kuća i kada smo se razveli, nismo hteli da delimo imovinu jer smatram da sve to treba da ostane našoj deci.
* Šta se dešava sa manjom kućom u kojoj su živela do prošle jeseni?
Dok sam živela u Novom Sadu, manja kuća je bila prazna.
* Da li biste se opet zbližili ukoliko bi ponovo živeli pod istim krovom?
To ne može nikako da se desi.
* Kada si otišla u Italiju, Nikola Sandulović je rekao da ti neće dozvoliti da se vratiš u lokal u kome je bio fitnes centar.
U poslednje dve i po godine sve sam stekla i napravila sama. Niko mi nije pomogao izuzev brata i oca.
* A šta je sa "jaguarom" koji je Nikola tražio da mu vratiš?
To je moj automobil i nemam nameru da ga vratim. Tog "jaguara" ću voziti do smrti. Moj je i jedino ja mogu da ga slupam, zapalim i uradim sa njim šta hoću.
* Nikola je izjavio i da će podneti tužbu zbog toga što si nakon odlaska u Italiju na ilegalan način pokušala da prevedeš kola na ime njemu nepoznatog muškarca.
On je to verovatno izjavio u afektu. Nikola je bio moja velika ljubav i dobar je čovek, tako da ne želim da kažem ništa ružno o njemu.
* Koja te je njegova optužba najviše povredila?
Ništa me nije povredilo. Takvu reakciju sam očekivala. Jaka sam žena koja posle svega ide dalje podignute glave.
* Da li te je povredilo to što je rekao da niste ni bili u emotivnoj vezi, nego da si ti to umišljala.
Ako on tako kaže, neka mu bude.
* Rekao je i da si promiskuitetna.
Ako treba da odgovaram na takve optužbe, onda možemo istog trenutka da prekinemo intervju.
* Ali, to su teške optužbe.
Ne želim to da komentarišem jer sada ja imam svoj život, a on svoj.
* Šta misliš ko stoji iza grafita "Slađa je kurva" koji je bio ispisan ispred tvog fitnes centra?
Ne zanima me. Nikome nisam dužna, čista sam i pred Bogom i pred prijateljima. Ponosna sam na sebe i ne bavim se nagađanjima ko stoji iza ispisivanja tog grafita. Ne kajem se ni zbog čega što sam uradila.
* Kako si se osećala kada si se ćerkama pravdala zbog optužbi koje je Sandulović u medijima iznosio na tvoj račun?
One znaju kakva sam i nije bilo potrebe da im bilo šta objašnjavam, niti da se pravdam. One su me tešile i govorile da su to gluposti zbog kojih ne bi trebalo da se uznemiravam.
* Strahuješ li možda od Sandulovićeve odmazde kada se u septembru ponovo preseliš u Beograd?
Ne plašim se. Osećam spokoj i blaženost i nemam razloga za strah. Ako neko želi da mi naudi, neka to uradi. Postoji zakon, pa...U svakom slučaju, imam mnogo prijatelja i ne plašim se ničega.
* Da li je to možda indirektna poruka Sanduloviću da imaš nekoga ko te štiti?
Ne. Imam prijatelje koji su uvek uz mene. Da se bojim, angažovala bih telohranitelje. Čista sam i nemam razloga da se plašim.
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptyuto 12 vel 2008, 14:12

SLAĐA DELIBAČIĆ ZA DLAKU IZBJEGLA ONO NAJGORE!

Intervjui sa Sladjom Slada_Delibasic Pop pevačica Slađa Delibašić samo je spletom sretnih okolnosti proteklog vikenda izbegla sigurnu smrt! Naime, denserka je na autoputu Beograd-Skoplje, vozeći se sa igračicama u svom "jaguaru", doživela saobraćajnu nesreću, u kojoj, na sreću, osim velike materijalne štete na vozilu, nije bilo težih posledica.
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptyuto 12 vel 2008, 14:14

Slađa Delibašić - novi život posle razvoda Intervjui sa Sladjom 5a

Đole mi je prvi komšija

Na estradi je uspešna, privatno još više: bivša Đoganijeva supruga je savršena domaćica, požrtvovana majka a uskoro kreće i u sasvim nove poslove

Mlada, lepa, uspešna i samostalna, nekada Đogani, danas Delibašić, Slađa sigurnim koracima korača kroz život. Gradi muzičku karijeru, uskoro otvara svoj centar lepote, uživa u društvu ćerki koje su joj danas najbolje drugarice, savetnici, podrška i kritičari. Imala je snage i hrabrosti da izađe iz braka u kojem je bila sve manje svoja. Ne žali zbog toga. Naprotiv, danas je srećnija i ispunjenija nego ikad. Veruje da se prave i velike stvari dešavaju posle brodoloma. Tako je i ona srela čoveka koji joj danas pruža sve – bezgraničnu ljubav, poštovanje i podršku.

Posle razvoda, iselivši se iz ogromne kuće u kojoj je živela sa decom i Đoletom, Slađa je počela da gradi nov život sa ćerkama u iznajmljenom stanu u centru Beograda. Svakodnevno je vodila Silviju i Marinelu u školu na Dušanovcu, a posle podne su tražile da odlaze u stari kraj i igraju se u svom dvorištu, sa starim društvom. Bila je pred velikom dilemom – uslišiti im želju i vratiti se u dvorište bivšeg muža ili se svakodnevno boriti protiv stresa. Presudila je ljubav prema Silviji i Marineli. Adaptirala je kuću od osamdeset kvadrata koja se nalazi u dvorištu, nekoliko metara od bivšeg doma, tako da joj je danas bivši suprug Đole Đogani prvi komšija. Kaže, ne piju više kafu zajedno. Čak, nekada i ne razgovaraju po nekoliko dana. Ali, sve je to život.

– Zbog mene bi bilo bolje da ne živimo toliko blizu Đoleta, ali ovako naša deca gotovo i da ne primećuju da smo razvedeni. Sreću ga gotovo svakodnevno, ali od njihovog rođenja ja sam stalno bila sa njima, on nikako. Uvek je bio u svojim poslovima. Ni on ni ja nikada nismo tukli decu i mislim da je to potpuno pogrešno. Izgradila sam svoj autoritet u njihovim očima i danas jedino što od mene mogu da dobiju kada nešto zabrljaju je kazna. Sigurna sam da su na dobrom putu da izrastu u dobre, plemenite osobe. Uostalom, ne kaže se bez pokrića, kakva mama, takvo dete – ponosna je Slađa.

Ćerke su super

Slađa kaže da je u "novom" životu dobro organizovana i da joj ništa nije teško. Vikende uglavnom provodi na putu nastupajući u diskotekama, dok za to vreme decu čuva njen otac. Kada su bili u braku, Đole nije propuštao priliku da pohvali svoju Slađu kako je najbolja domaćica i mama na svetu. Ni danas se to nije promenilo.

– Ceo život sam podređena kući, a moja navodna samoća sada ništa nije promenila – priča Slađa. – Tokom dana sam stalno sa decom, a pre podne svako od nas ima svoje obaveze. Dobri su đaci, idu na engleski, glumu, u školu plesa, super su deca.

Pošto su i Slađa i Đole javne ličnosti, njihov razlaz nije mogao da medijski prođe nezapaženo. Slađa se oduvek trudila da ništa ne krije od dece, tako da se dešavalo da kojekakve tračeve zajedno čita sa Silvijom i Marinelom.

– Smejale smo se kada smo čitale da je Siniša Mihajlović završio u mom krevetu. One dobro znaju ko sam i šta sam i da ih nikada ne bih obrukala. U našem životu je sve isto kao pre, samo nema Đoleta. I u poslu se nije promenilo mnogo šta. I u grupi "Đogani fantastiko" sam ja bila lider, a Đole je ugovarao poslove i uzimao novac. Danas mi u tome pomažu moj brat kao i dečko Igor.

Slađi se posle bračnog brodoloma dogodila velika i iskrena ljubav. Igor je njeno "okano" (kako ga samo ona zove).

– Imala sam sreću da sam naišla na osobu koja me obožava i voli. Za mene bi učinio sve kao što bih i ja za njega. On ima dvoje dece iz prethodnog braka kao i ja i naša deca se odlično slažu. Isto tako, moje ćerke ga obožavaju, kao i njegova deca mene, što je velika sreća. Stojim i dalje iza svojih reči da se više nikada neću udati. Taj papir nikome ne donosi sreću, čak, kada ga ima, žena ima osećaj da gubi svoju slobodu. Igor najviše vremena provodi u Italiji, pa se najčešće viđamo na mojim nastupima u inostranstvu ili u Italiji i Beogradu.

Savršena linija

Slađa polako ali sigurno ostvaruje jedan od svojih snova. Uskoro će početi da radi njen studio "BodÚ dens bÚ Slađa" u kome će se nalaziti sala za vežbanje, sauna sa tuševima, trake za trčanje, spin bicikli, obuka za bali dens, latino, fanki, trbušni, solarijum, frizerski salon, kafić. Trenutno se svakodnevno sreće sa majstorima i kaže da joj ni to nije veliki napor. Zbog salona je zanemarila snimanje novog albuma, ali kaže da će i to stići do nove godine.

– Ništa mi nije teško, najteže mi je da sedim besposleno, čak mi je i gledanje filma koji traje dva sata gubljenje vremena. Evo, zbog svih obaveza već mesec dana ne stižem da odem na svoj trening.


Sudeći po ovoj pozi, Marinela i Silvija će krenuti maminim stopama
Iako nije trenirala niti vežbala toliko dugo, na Slađi se to ne primećuje, mada kaže da se i njoj desi da nabaci koji kilogram. Još uvek ima najbolje trbušnjake na estradi.

– Taj mali višak brzo regulišem. Imam odličan metabolizam. Ne jedem slatkiše, a niko mi ne bi verovao da najviše jedem pred spavanje. Tada me valjda stigne glad, jer celog dana jurim pa i zaboravim da doručkujem i ručam.

Slađa je i odlična kuvarica. Ćerke joj sve više pomažu i u spremanju hrane, a mlađa je naučila da priprema kolače.

– Trudim se da im usadim to da žena treba da bude uspešna i radna na svim poljima. Od četrnaeste godine sam živela bez mame, i tada sam bila primorana sve da naučim. Važno je i to da se Đole ne meša u naš život. Ne pozivamo se na kafu, imamo super momente, pa trzavice, ali na kraju sve bude O.K. i strasti se spuste. Bitno mi je da deca ne pate, a meni je u svemu tome najteže. Vesna, Đoletova pevačica, često je kod njega i naša deca je vole. Sećam se, Vesna je nekada gotovo živela kod nas, ja sam je učila da kuva. Bila nam je kao treće dete.

Slađina neverovatna energija, entuzijazam i ljubav kojom se trudi da oboji svaki dan donose harmoniju gde god da se pojavi. Kao i svaka žena, pored gotovo savršenog izgleda, odlučila je da se uskoro promeni. Spremna je i da ošiša svoju dugu kosu, a ono što će sigurno uraditi jeste da će joj promeniti boju. Hela to ili ne, uvek će izazivati pažnju iako njene devojčice koje idu u četvrti i osmi razred osnovne škole često imaju običaj da kažu: "Mama, ne volimo to što si poznata".

Intervjui sa Sladjom 5b
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptyuto 12 vel 2008, 14:16

Intervjui sa Sladjom 1218%20MARKO%20DJOKOVIC
Slađa Delibašić
(NE)VERNICA
Prelazila sam preko švaleracija, ali Đole nije umeo da šmekerski odradi nešto "sa strane", nego je to radio sa devojkama iz grupe

Atraktivna Slađa Delibašić je ponovo u žiži interesovanja. Nakon što je postala gazdarica i nedavno u centru grada otvorila svoj fitnes centar, ponovo je na tapet došao njen propali brak sa Đoletom Đoganijem, sa kojim je provela 13 godina. Nedavno je, naime, njen bivši suprug u jednom domaćem tabloidu po ko zna koji put ispričao "istinu o njemu i Slađi". Između ostalih pikanterija, Đogani je optužio za višestruku prevaru, između ostalog i sa izvesnim Igorom, instruktorom skijanja, sa kojim su, sve u paketu sa njegovom ženom, bili na zimovanju:

- Da se razumemo, ja sam bila ta koja je otišla iz tog braka, jer sebe više nisam mogla da zamislim pored njega. Mnogo sputavanja i nepoštovanja sam doživela u braku sa njim. Mnogo je lagao, a ja nisam više želela da slušam njegove laži. Dala sam mu sugestiju da se više ne pojavljuje na sceni, već da organizuje posao. Tako sam ja išla na nastup, a on je sedeo i kupio pare. Mene novac nije zanimao, živela sam za porodicu i decu.

Đole je izjavio da si i decu nagovarala da javno govore da "više vole mamu"?
- Šta drugo očekivati od ranjenog lava, ako je on uopšte i bio lav. U sudnici, na brakorazvodnoj parnici, rekao je: "Deca idu Slađi." I sam je znao da su deca po prirodi vezana za majku i mislim da to nisu njegove reči, već da su novinari tu stvar "izvrnuli". Ja sam otišla iz te kuće sa dva kofera i znala sam da mogu sama nešto da stvorim.


Nikola mi je drag, sa njim hoću brak! Ili ništa...

Malo-malo pa te vidimo sa biznismenom Nikolom Sandulovićem, bivšim telohraniteljem Zorana Đinđića. Da li se vas dvoje zabavljate?
- On je jedan jak muškarac, ali nas dvoje nismo u emotivnoj vezi... Još uvek! Družimo se, pričamo, od njega mnogo mogu da naučim. U braku nisam imala od koga da učim, već sam slušala samo: "Ne možeš to, to i to... i kraj!" Kao da mi je bio otac, a ne muž. Nikola mi mnogo znači, i ako nešto između nas treba da bude - biće brak! Ili brak ili ništa!

Intervjui sa Sladjom 1220%20MARKO%20DJOKOVIC




Da li je tačno da si ga varala u braku?
- Mnogo je ružno to što priča kako su kroz kuću prolazili razni muškarci. U moju kuću ulaze moj otac i brat, i ljudi koji su mi prijatelji. Istina je da je on stajao na prozoru kao detektiv i snimao sve koji dolaze na moja vrata, što je jako tužno. Smešan mi je Đole, zaista! Ko bi on bio da nije bilo mene? Šta bi se pričalo i pisalo o njemu? Što se prevara tiče, bilo ih je, ali sa njegove strane. Prelazila sam preko nekih prevara, ali on nije umeo da bude šmeker i da šmekerski odradi "nešto sa strane". Ako već hoćeš seks sa strane, nećeš to raditi sa devojkama iz grupe, ili sa devojkom koja živi u istoj kući u kojoj živi tvoja žena.

Znači, tolerisala si njegove prevare?
- Nisam ni želela da proveravam neka njegova švrljanja. Jednostavno sam prelazila preko toga. Jednog dana sam shvatila da mogu sama. A njega sam ostavila da ide svojim putem, da pokaže da je on Đogani, čovek zbog koga publika dolazi na nastup, a ne da umesto Slađe, koju je iskoristio, samo dovede Vesnu na njeno mesto. Ali, on to nikada neće moći. Uvek će imati pored sebe ženu koja rinta za njega, dok on živi kao trut.

Da li je tačno da ste ti i Đole išli na skijanje zajedno s Igorom i njegovom ženom?
- To su izmišljotine. Sa Igorom sam u vezu ušla nekih šest meseci posle razvoda od Đoleta. Njegovu ženu Ljupku u životu nisam videla, devojku čak i ne poznajem. U životu sam imala dva muškarca za koje sam mislila da su pravi, a u suštini - sve je to bio promašaj.

Da li si se udala za Đorđa ili Hamita?
- Udala sam se za Hamita Đoganija i nije me nikada bilo stid, jer sam ga volela. Moj tata mu je dao nadimak Đole, a meni je bilo žao da ga zezaju i prozivaju. Rekla sam mu da promeni ime u Đorđe jer lepo zvuči, i on je to uradio, prvenstveno zbog dece i mene. I ličnu kartu i sva dokumenta je promenio. On je našao svoj put, ja svoj. Rekao mi je da će da pravi decu sa Vesnom i da će da je ženi, a ja sam mu odgovorila: "Slobodno, ona je osoba za tebe!"
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptyuto 12 vel 2008, 14:18

JA SAM SAVRŠENA ŽENA
Slađana Delibašić o novom CD-u, ljubavi, deci, kuvanju, plesu...
Slađana Delibašić

Intervjui sa Sladjom Sladjana%20Delibasic%20v

Slađana Delibašić je nedavno objavila četvrti samostalni CD “Baš to”. I, kao posledica toga, radi punom parom, promovišući novo izdanje po Srbiji i inostranstvu. Radna nedelja ovako izgleda: subota u Švajcarskoj, petak u Požarevcu, nedelja u Kraljevu, utorak u Novom Sadu... U svemu tome, svoj mir novoimenovana “Slađa Di” nalazi u svojoj kući na Dušanovcu, u kojoj živi sa ćerkama Silvijom i Marinelom (iz braka sa Đoletom Đoganijem). Sve češće je u severnoj Kosovskoj Mitrovici, gde drži plesnu školu. Prezadovoljna je beogradskom promocijom koja je održana 14. marta u Kabareu “Rouz”, ali i iznervirana nekim tekstovima u kojima je naglasak bačen na činjenicu da nije bilo baš mnogo “estradnih” prijatelja:
- Uostalom, ne radim za kolege. A promocija je bila fenomenalna i bilo je puno prijatelja i saradnika. A to su objavile najgore novine koje postoje, i odlučila sam da za njih više nikada ne dam nijedan intervju.

Bilo je komentara i na nagoveštaje erotike na promociji?
- U privatnom životu sam jedna skromna žena, koja se ne eksponira, ne nosi miniće i dekoltee, ne izaziva, a na nastupima sam i divlja i provokativna i erotična, sve ono što scena podrazumeva. Kao što su to Džej Lo ili Britni Spirs. Nosila sam haljinu sa šortsem, i nisu baš morali da zaviruju da li je ispala guza ili celulit. Ja toga nemam, ja sam savršena žena koja vodi računa o svom telu. I smetalo im je što je igrala moja ćerka koja za mesec dana puni osamnaest godina. A u svim grupama postoje klinke koje igraju sa šesnaest, sedamnaest godina.

Da li je tačna informacija da ti je Đole dao jednu pesmu?
- To je izazvalo pažnju kao da mi je poklonio pesmu koja košta pet hiljada evra. Ne, samo je za pesmu “Sedmi sprat” imao maltene završen aranžman, i onda je zaključio da je to prava pesma za mene. A ja sam njemu dala pesmu "Žena". Obe je pisala Aleksandra Adamović. Lep gest...

Imaš i školu plesa...
- Trenutno samo u Kosovskoj Mitrovici. Pošto sam rodom odozdo, želela sam da “izbacim” talente baš odande. Sada ih spremamo za neka takmičenja.

Koliko često ideš u Mitrovicu?
- Svaki vikend kada ne radim. Tamo su Zorana i Ivana koje vode školu kada nisam tu. Jeste da nema struje, ali bolja je atmosfera “dole” nego ovde. Bolje se tamo provedem kada izađem u "Vivu" gde sviraju Peđa i Darko, koji su inače postali i moji saradnici, nego na bilo kojem splavu u Beogradu. Ljudi su gostoprimljivi, hoće da pomognu. Ovde kada se obratiš nekome, pogleda te kao da smo u Nemačkoj ili Švajcarskoj. Ljudi postaju hladni.

Kako održavaš kondiciju?
- Imam u kući sve što je potrebno, napravila sam i saunu. Vežbam svaki dan, vežbam i pevanje sa Peđom i Darkom, tako da u suštini noću ne izlazim, osim na nekoliko mesta gde volim da popijem kafu, ili ručam sa decom.

U izgled i oblikovanost tela uložila si mnogo. A recept je?
- Obavljam sve kućne poslove, trčim na Adi osam kilometara, treniram, ne jedemo hleb, retko integralne kifle, uvek je zastupljeno povrće, piletina, teletina, biftek. Svinjsko meso ne jedem. U suštini, moj izbor je italijanska hrana.

Šta zanima tvoje ćerke Marinelu i Silviju?
- Marinela je stvarno talenat, u septembru će krenuti u muzičku školu, a Silvija obožava glumu i ide na časove.

I dalje ne puštaš muškarce u kuću osim Đoleta i tate?
- Ma, ne, to je preterivanje, ali ipak nema potrebe da dolaze likovi koji su možda u životu prolazni. Naravno, imam dečka, Igora, koga volim i koji mene obožava, ima svoj stan gde se viđamo, idemo zajedno na putovanja, na nastupe. Normalno, dođe u kuću na deset, petnaest minuta. Ali, ipak sam odlučila da ovde treba da imamo mir moja deca i ja, a da neki drugi život treba da se odigra negde drugde. A ako jednog dana odlučim da živim sa nekim ili da se udam, biće to tako da odgovara i meni i mojoj deci.

U jednom trenutku rekla si da ti je muškarac oslonac i zaštita, ali i da tvoji muški partneri teško podnese to što si jaka.
- Volim muškarca koji je zaštitnik. Znači mi sigurnost, ali ne materijalnu, jer dovoljno stvaram za sebe. Koliko sam jaka, toliko sam i emotivna, i imam tu neku notu verovatno zato što sam rano ostala bez mame i odrastala sa dvojicom muškaraca.

Da li si pored njih naučila i muške poslove?
- Od svoje jedanaeste radila sam sve. Naučila sam da popravim sve u kući i oko auta - da promenim gumu i da dodam ulje. Sve što treba da zna svaka žena. A ne kada pukne guma da sedi na autoputu. Desi se i da sama krečim ili farbam stolariju, to me smiruje.

I, još, kako je došlo do novog estradnog imena?
- I ja sam se začudila kada sam čula voditelja Srđana iz “Kabarea” kada me je predstavio. Verovatno je ukapirao da svaka zemlja ima svoju Lejdi Di. Zvuči lepo, ali stvarno sam se iznenadila kad sam to čula.
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptyuto 12 vel 2008, 14:22

Sladjana Delibasic
Niko ne zna ko je moje "okano"

Intervjui sa Sladjom 2187-1-1
Posle desetogodišnjeg prisustva na estradi Slađana Delibašić i dalje pozitivnom energijom iznenađuje i osvaja publiku. Mnogi su joj nakon njenog odlaska iz grupe “Đogani fantastiko” predviđali kraj karijere, međutim, ova mlada žena je dokazala da je pravi borac u poslu kojim se bavi. U takvoj situaciji većina njenih koleginica bi klonula, ili se bar na duže vreme povukla sa scene, ali sa Slađom nije bilo tako. Okrenula se solo karijeri, promovisala drugi samostalni album i planira da polako, ali sigurno osvoji Evropu.

Najavljivala si prodor na italijansko tržište. Šta je urađeno po tom pitanju?

Slađana Delibašić: Ne bih još ništa otkrivala, jer su pregovori u toku i tek nakon njihove realizacije, znaće se zbog čega sam bila tako tajanstvena. Trenutno imam pozive i iz Nemačke, ali objaviću novosti kada sve privedem kraju. Mogu samo da otkrijem da sam izuzetno srećna zbog svega što me očekuje u skoroj budućnosti.

Pre mesec dana promovisala si svoj drugi solo album. Kolege su ga pohvalile...

Slađana Delibašić: Album pod nazivom “Slađa zauvek – kraljica ritma” sadrži 13 numera, od kojih su 11 nove, a dve remix. Posebno mi je drago što se na CD-u nalazi duet koji izvodim sa zagrebačkom grupom “Karma”. Do sada sam uradila i spotove za kompozicije “Zauvek” i “Svake noći” i mislim da će te pesme postati hitovi koji će osvojiti publiku još kod prvog slušanja.

[Sladjana Delibasic]
Mnogima si dokazala da si dobro snašla u solističkim vodama. Neki čak kažu da je dobro što si izašla iz grupe, jer si dobila šansu da pokažeš svoje kvalitete. Slažeš li se sa tim?
Intervjui sa Sladjom 2187-1-2
Slađana Delibašić: I u grupi sam bila u prvom planu, takoreći lider, bar što se tiče nastupa, igre i pesme. Sada kao solistkinja dosta radim. Prošle godine sam imala čak 130 nastupa, što mi se nije dogodilo ni kada sam bila član grupe “Đogani fantastiko”. Što se tiče zlih jezika, svesna sam da postoje oni koji me vole, ali i one koje nerviram. Na to se ne obazirem puno. Radim posao kako smatram da treba, a ostalo mi nije važno.

Da li je bilo trenutaka kada si razmišljala da napustiš estradu?

Slađana Delibašić: Nije. Uverila sam se da na njoj opstaju samo jake ličnosti. Najvažnije je zacrtati neki cilj i težiti ka njemu. Sve ostalo što dolazi sa strane, u smislu tračeva ili nebuloza, je nusprodukt estrade. To će postojati uvek i zboga mu ne treba pridavati posebnu važnost. Mnogo su me vezivali za pojedine ličnosti, sa kojima čak ni kafu nisam popila. Možda razlog leži u tome što sam javna ličnost, pri tom razvedena žena, pa su rešili da me pošto poto spoje sa nekim muškarcem. Po njihovom rezonu, samo kada bih bila ponovo udata i imala nekog muškarca pored sebe, prestali bi da pišu svakojake izmišljotine... Sve su to gluposti, koje nikada ne demantujem. Najbitnije mi je da pravu istinu zna moja porodica, kćerke Marinela i Silvija. Sve ostalo me ne dotiče.
Intervjui sa Sladjom 2187-1-3
O tvom novom albumu Đole se veoma pohvalno izjasnio. Koliko ti sada znače njegovi komentari?

Slađana Delibašić: Sve je O. K. Mi smo se razveli i ja sam izašla iz grupe, ali zbog dece smo oboje ostali u korektnim odnosima. Drago mi je što mu se album dopao, jer znam da je iskren i nepristrasan. Moj uspeh je na kraju i njegov, jer smo dugo bili zajedno. On je čuo moje nove pesme koje su u sasvim u drugačijem fazonu od njegove.

[Sladjana Delibasic]
Primetno je da si sa albumom “Slađa zauvek – kraljica ritma” ples stavila u drugi plan. Zašto?
Intervjui sa Sladjom 2187-1-4
Slađana Delibašić: I dalje imam svoju školu plesa, koju trenutno pohađa 150 devojaka i mladića. Igru nisam nimalo zapostavila, ali to na televiziji izgleda malo drugačije. Dok prilikom gostovanja i nastupa igram i pevam, u televizijskim muzičkim emisijama činim potenciram pesmu, jer sam, posebno sa novim albumom, tekstualno i vokalno otišla napred. Imam tu i autorske pesme, pa se trudim da pokažem da umem dobro i da pevam. Do sada je publika na moje nastupe obično dolazila zbog igre i više je gledala, a manje slušala moju muziku. Sada imam nameru da me i slušaju. Težim da idealno spojim audio i vizuelni efekat.

Promenila si imidž. Osim frizure, zapažene su i tvoje nove provokativne, ali i upečatljive kreacije...

Slađana Delibašić: Šatirala sam kosu, a i istina je da se drugačije oblačim. Ne bih se složila da sam provokativnija, već samo slušam savete svojih mladih kreatora Jasmine i Andrijane. U suštini nikada nisam težila nekoj erotici i jedino što sam pokazivala bile su noge i stomak. Nikada u prvi plan nisam stavljala grudi. Jednostavno nisam osoba koja teži čistom erotskom fazonu. To neka čine druge koleginice.

[Sladjana Delibasic]
Ko ti je najoštriji kritičar?

Slađana Delibašić: Kćerke, a posebno starija Silvija.

Nameravaju li one da krenu tvojim stopama?

Slađana Delibašić: Ne znam. Ukoliko požele da se bave pesmom i plesom, neću ih sputavati, već ću im dozvoliti da same odluče čime će se u životu baviti. Za sada Marinela ispoljava veliki talenat i mislim da će prevazići mene i Đoleta. Silviju više interesuje gluma.

Sada ti sigurno nije potrebna, ali da li bi se ikada odlučila na hiruršku intervenciju, radi korigovanja nečega na telu ili licu?

Slađana Delibašić: Volim svoje telo i ulažem u njega, dosta treniram, jer želim da izgledam super. Za sada me ne privlače hirurške korekcije, ali možda ću se u nekim godinama, verovatno posle pedesete, odlučiti za korekciju grudi ili nečeg sitnog na licu. Ostalo, kao što su isisavanje sala ili zatezanje, prekrajanje i nečeg drastičnog na telu, ne bih nikada prihvatila. Smatram da je priroda priroda i da se ne treba sa njom poigravati.

Mnogo se priča o tvom tajanstvenom dečku...

Slađana Delibašić: Na promociji albuma od njega sam dobila buket u kome je bilo 340 crvenih ruža. Bilo je za pamćenje. Inače, mogi su želeli da nas uslikaju zajedno, ali sam sve do sada to izbegavala. Prvi put je pošao sa mnom na intervju sada i ti si jedina novinarka koja zna kako izgleda moje “Okano”. Za ostale je to tajna.
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptyuto 12 vel 2008, 14:25

JOŠ UVEK NISAM VIDELA ĐOLETOVOG SINA!
INTERVJU Slađa Delibašić! Nije tačno da mi Vesna ne dozvoljava da viđam bebu!

Želim bebu sa Igorom, ali mu je dolazak u moju kuću strogo zabranjen

Ljubavni život Slađane Delibašić je poslednjih šest godina, koliko je prošlo od Đoletovog i njenog razvoda, konstantno u centru interesovanja javnosti. Ništa manje javnosti nije zanimljiv ni njen odnos sa bivšim suprugom, odnosno njegovom partnerkom Vesnom . Ipak, pre "pretresanja" priča koje se tiču njenog privatnog života, razgovor sa Slađom počeli smo na temu novog albuma koji je nedavno objavio "Siti rekords".

Zar ne misliš da tvoja pesma "Poznata, viđena, slavna" podseća na Anabelin duet sa Đusom "U tvojim kolima"? Obe u pesmi imate gosta repera, spotovi su vam takođe slični...
Šta znam... I ako postoji sličnost, ona svakako nije tendenciozna. To što smo i Anabela i ja snimile duete sa reperima samo je dokaz da obe pratimo aktuelne svetske trendove.

Koju pesmu bi izdvojila kao svoj favorit?
To je definitivno pesma "Sedmi sprat" a ona tekst je sledeći: "Sedmi sprat i mrak u stanu, znam da imaš to u planu da mi pokažeš kol'ko si jak, baš se vidi da si lak..."

Priča se da si za tu pesmu vezana jer si je dobila od svog bivšeg muža?
Đole i ja se u poslednje vreme češće viđamo, zbog dece prvenstveno. Doneo mi je "Sedmi sprat" i rekao: "Ovo je pesma za tebe, snimi je i videćeš da će biti hit" . I ja sam njemu prepustula neke svoje pesme za koje verujem da će u Vesninoj i njegovoj interpretaciji odlično zvučati.

Da li je tačno da si se nedavno vratila u veliku kuću u kojoj si živela dok si bila u braku sa Đoletom?
Da, tačno je. Silvija, Marinela i ja sada tu živimo, a Đole je sa Vesnom u stanu u Novom Beogradu.

Da li se i Igor uselio u "veliku" kuću?
Ne! Svim muškarcima osim Đoletu, mom bratu i tati strogo je zabranjen ulaz u kuću. Ovo nemojte shvatiti kao šalu, jer se uopšte ne šalim.

Znači, Igor je sada u maloj kući u kojoj si ti do preseljenja u Novi Sad živela?
Ne, naravno! Ta kućica zvrji prazna, a Igor, kao što je poznato, živi u Novom Sadu.

Pa, kako se onda viđate?
Igor je gotovo svakodnevno u Beogradu, ponekad ja skoknem do Novog Sada... Eto, tako funkcionišemo.

Viđaš li Đoletovog sina Adriana?
Nažalost, bebu sam videla samo na fotografijama. Evo, mesecima se već spremam da ih posetim, ali nikako da se to i desi. Evo, javno obećavam da ću ovih dana otići da vidim malog Adriana!

Možda ti Vesna ne dozvoljava da viđaš bebu?
Ma, to su gluposti!

Sigurno?
Naravno!
Intervjui sa Sladjom 45ee84ac683aa
Kako se ponašaš kad sretneš Vesnu?
Normalno. Poslednji put smo se srele neposredno pred njen porođaj, lepo smo se pozdravile... Nemam problem sa Vesnom.

Do pre godinu dana i sama si priželjkivala sina?
Istina je da mi je to neostavrena želja, ali videćemo šta će od toga biti. Trenutno ne planiram bebu, ali ako se desi...

Vidiš li još uvek u Igoru potencijalnog oca?
Pa, ako mogu da biram... (smeh) Iskrena da budem, ne bi mi smetalo. Uverila sam se više puta u Igorovu iskrenu ljubav, moje ćerke ga takođe vole... Iznad svega verujem u sudbinu, pa ako mi je predodređeno da imam dete sa Igorom, imaću ga...

Još jedna od velikih želja ti je i da obučeš venčanicu, zar ne?
Kada sam se udavala za Đoleta, imala sam samo dvadeset godina i sve se nekako desilo na brzinu. U tom trenutku najvažnije mi je bilo da budem njegova za ceo život. Sigurna sam da bi sve bilo mnogo drugačije da mi je majka tada bila živa, da sam imala njenu podršku, savete...

Hoćeš li se ponovo udavati?
Ne. Slobodno napiši - da se nikada više neću udati! Mislim da je brak najveća glupost i odavno devalvirana kategorija i da taj neki papir više nikoga ne interesuje.

KO ZNA, MOŽDA JE NIKOLIJA BILA PIJANA
PA SE NABACIVALA IGORU!

Da li ste Igor i ti vereni?
Ne, nismo.

Da li si mu prešla preko flerta sa Nikolijom Jovanović, ćerkom Vesne Zmijanac?
Ne bih ja to nazvala flertom. Igor pojma nema ko je ta devojka i bio je u čudu kada sam mu saopštila šta je izašlo u novinama. Drugo, ja svom dečku verujem i tamo neki senzacionalni članci kod mene ne pale. Ko zna, možda mu se ta mala pijana i nabacivala, a da on i nije znao ko je ona. Igor je privlačan muškarac, pa je sasvim normalno da ga devojke muvaju.
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptypet 22 vel 2008, 15:28

RAZGOLIĆENA


Slađana Delibašić na humanitarnoj utakmici TV Košava pokazala seksi atribute!





Intervjui sa Sladjom Thumb_%5BMS1752322_MARINA-LOPICIC_STARS-ZENSKI-FUDBAL-DOBROTVORNA-ORGANIZACIJA%5D%5B2%5D





Seksepilna igračica i već duže vreme solo
pevačica Slađana Delibašić uvek je u top-formi i svojim mišićima mami
tuđe poglede. Bilo da peva na nekom nastupu, pleše ili samo trenira,
gde god da se pojavi, njena figura ne može da prođe neprimećeno, pa je
sasvim razumljivo zašto nije promakla ni oštrom oku našeg paparaca.
Naime, on je Slađu uhvatio u momentu dok se u svlačionici presvlačila
za učestvovanje u humanitarnoj fudbalskoj utakmici koju je organizovala
TV Košava.
Nekad je tu privilegiju da je vidi golišavu imao samo njen, sada već
bivši, muž Đole Đogani, a sada njen dečko Igor. Obučena u oskudni
intimni veš. Slađa je mamila uzdahe prisutnih, koji su je posmatrali
krajičkom oka, što samo dokazuje da popularna denserka izgleda savršeno.
Iako sebe nikada nije doživljavala kao seks bombu, nesumnjivo je da
su za njom uzdisali mnogi momci, pevušeći u sebi "sve si bolja što si
starija"... što je opet tačno, s obzirom na to koliko je dugo u na
estradi i što, uprkos tome što je majka dve odrasle ćerke, deluje kao
tinejdžerka.
Bilo kako bilo, Slađana je puna pozitivne energije, još jednom je
pokazala da ne odoleva vremenu i da zdrav život i svakodnevno vežbanje
ženu mogu da učine negovanom i privlačnom u bilo kom životnom dobu
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptypet 22 vel 2008, 15:34

LEDI BLU


Denserka Slađana Delibašić promoviše novu liniju italijanskih farmerica pod_nazivom "S-lajn"



Intervjui sa Sladjom Thumb_%5BMS-1778096%5D





Po ugledu na Seku Aleksić, koja je prva
lansirala svoju robnu marku "Rič bič", i dens pevačica Slađana
Delibašić rešila je da se oproba i na modnom polju. Naime, tek što je
proslavila 39. rođendan i dvogodišnjicu zabavljanja s dečkom Igorom, od
koga je tim povodom na poklon dobila krstarenje, pevačicu je iznenada
strefio i poslovni uspeh, saznaje Kurir od dobro obaveštenog izvora
koji je želeo da ostane anoniman.
- Slađa je iznenada dobila fantastičnu poslovnu ponudu od jedne
firme - da se linija novih modela farmerki nazove po njoj! - kaže naš
sagovornik i dodaje:
- Firma "Konto bene", koja uvozi teksas direktno iz Italije, angažovala
je Slađu kao zaštitno lice svoje naredne kolekcije. Radiće se šest
modela farmerica, koje će se u slobodnoj prodaji naći za nekih mesec
dana pod nazivom "S-lajn", Slađina linija. Taj angažman joj je došao
baš kao kec na desetku, taman kada se njen novi CD zavrteo i pesme
poput "Dom perinjon", "Poznata, viđena, slavna" i "Sedmi sprat" postale
prepoznatljive i tražene po mnogim diskotekama. Sada paralelno može da
promoviše i svoje nove pesme, a i džins - zaključuje naš sagovornik.
S obzirom na to da je Slađa puna energije i u top formi, sigurni smo da
joj dodatne obaveze neće teško pasti, pogotovo posle uspeha na poslu,
koji sa zadovoljstvom radi.
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptypet 22 vel 2008, 16:04

Intervjui sa Sladjom Th_85424_naslovna8_123_436lo
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptypet 22 vel 2008, 16:06

Intervjui sa Sladjom Tn_strana4Intervjui sa Sladjom Tn_strana5
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptysri 05 oľu 2008, 01:25

Ma, kakva, bre, udaja!

Prvo što nam je privuklo pažnju u dvorištu kuće poznate pevačice i denserke Slađane Delibašić dok smo prilazili ulaznim vratima, bilo je nekoliko ogromnih buketa crvenih ruža pored stazice. Naravno, odmah smo pomislili da je cveće Slađino, ali smo se pitali zašto je završilo napolju.
-Ma, nije to moje cveće, to je stiglo za moju stariju ćerku Silviju. Uuuu, nadobijala sam se ja cveća. Sad je došlo njeno vreme -kaže nam naša domaćica još na vratima svog doma, u beogradskom naselju Lekino brdo.
OK, buketi cveća nisu Slađini, ali opet nam nije jasno zašto su završili napolju?
-A, pa nije više bilo mesta u njenoj sobi, pa su ovi buketi morali da idu napolje -govori nam Slađa dok nas uvodi u svoj dom.
Kuva se ručak!
Čim smo ušli, Slađa nas je sprovela kroz kuću. Baš smo se napešačili, uz stepenice, niz stepenice, jer kuća ima tri nivoa, a mi smo poželeli da sve obiđemo. Jedino nismo zavirili u sobe njenih kćerki Silvije i Marinele, koje u vreme naše posete nisu bile kod kuće.
Uživali smo i u prizoru, ali i u mirisu koji se širio kroz ku­ću. Bio je to jedan sasvim poznat miris...
-Jao, izvinite, ja spremam pasulj, pa cela kuća miriše. Je l' vam ne smeta?
-Ne smeta nimalo! Nego, otkud da ti jedeš takvu hranu? Zaprška i sve to.

Intervjui sa Sladjom Th_04085_kafa_123_484lo
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptypet 07 oľu 2008, 18:38

Intervjui sa Sladjom Th_04248_5_123_342lo



ĐOGANI BIGAMI!

Uprkos tračevima da se ne podnose, Slađa i Vesna su se nedavno susrele u “Kabareu Rouz” i spontano izljubile kao da su rod rođeni. Ponosan zbog takvog ponašanja svojih žena - bivše i sadašnje - Đole Đogani ih je obe prigrlio. Slučajno ili ne, tek Slađa se našla s leve strane, strane srca, što su zlobnici dočekali komentarom da Đole još uvek nije imun na svoju bivšu suprugu.
S druge strane, da bi svojoj suparnici pokazala ko je trenutno na prvom mestu u životu najpoznatijeg densera, Vesna se poslužila ženskim lukavstvom, te je svom dragom suprugu sela u krilo.
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Emptyned 27 tra 2008, 23:22

Seks sa mlađim je slađi



Da vreme ostavlja tragove na svemu svakako ne važi kada je u pitanju Slađa Delibašić. Za pevačicu, igračicu, bivšu Đoganijevu suprugu i majku dve sada već velike devojke, vreme kao da je stalo jer već više od decenije važi za jednu od najprivlačnijih žena u Srbiji. Da to nije slučajno uverili smo se i sami kada smo na snimanju videli da Slađa ima telo i lice na kojim bi sa pravom mogle da joj pozavide dvadesetogodišnje devojke. Naravno, odmah nas je zainteresovalo i šta je aktuelno kod nje, što smo i saznali sastavivši listu stvari koje je poslednje uradila.

Ili - ili

„Oro“ ili „Molitva“?
- „Molitva“, u svakom smislu.

Tijanić ili Mitrović?
- Mitrović!

Seka Aleksić ili Jelena Karleuša?
- Jelena Karleuša jer se ostvaruje i kao majka.

Mačka ili pas?
- Pas, jer je verniji. Ne volim čak ni ljude sa kosim očima.

Prirodno ili veštačko krzno?
- Prirodno. Znam da to nije popularno u svetu, ali ja volim prirodno krzno.

Mlađi ili stariji muškarci?
- Preferiram starije, mada sam sada u prelepoj vezi sa mlađim.

Poslednji put sam...

...plakala - Kada sam pre dve nedelje bila na maminom grobu u Kosovskoj Mitrovici. Bilo mi je teško što ne mogu češće da posećujem Kosovo, gde sam rođena, mada moram reći da nije bilo ni izbliza teško i neprijatno stići tamo kako bi neko pretpostavio.
...se smejala - Smejem se svakodnevno.
...ukrala - Tati pare iz novčanika. to je bilo pre dvadeset i više godina, a pare su mi bile potrebne za izlazak. Nikada nije primetio ili mi makar to nije rekao.
...se nasekirala - Kada mi je ćerka Silvija rekla da ima dečka. Bilo mi je stvarno mnogo teško da prihvatim da ona više nije moja mala devojčica, iako znam da ima osamnaest godina. Rekla mi je da nisam normalna...
...skuvala - Prebranac, danas.
...vodila ljubav - Svakodnevno. To je potrebno ženama u mojim godinama da bi održale mladolikost.
...pročitala - Knjigu „Moć podsvesti“. Volim dela popularne psihologije.
...pokvarila - Toster. Ne kvarim stvari, ali eto, desilo se.Intervjui sa Sladjom Seks-v
...slagala - Slagala sam ćerku da ću da je vodim u „Delta siti“ u šoping. Iskrsle su mi obaveze i morala sam da otkažem, a ona mi je to zamerila.
...kupila - Đakuzi za osam osoba za dvorište. Koštao je kao dobar automobil. Već sam ga isprobala... neću da vam kažem sa kim.
...se posvađala - Sa drugaricom oko posla. Nisam svađalica, ali kada je posao u pitanju, umem i te kako da budem svadljiva jer ne volim kada su ljudi neozbiljni.
...se obradovala - obradujem se sitnicama. Poslednji put kada mi je neko rekao da imam lepe oči.http://shrani.si/f/y/hY/3YRX0UDj/seks-v.jpg
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Sponsored content





Intervjui sa Sladjom Empty
PostajNaslov: Re: Intervjui sa Sladjom   Intervjui sa Sladjom Empty

[Vrh] Go down
 
Intervjui sa Sladjom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sladja Delibasic :: Sladja Press-
Forum(o)Bir: