Sladja Delibasic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sladja Delibasic

Fan forum najpopularnije denserke Sladje Delibasic
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dragi forumasi...

Go down 
Autor/icaPoruka
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Dragi forumasi... Empty
PostajNaslov: Dragi forumasi...   Dragi forumasi... Emptyned 17 vel 2008, 13:56

Postovani posetioci foruma www.sladjad.forumcroatian.com zelim vam da se na ovom forumu osecate kao kod svoje kuce! Konacno je proradio i prvi fan club Sladje Delibasic! Mislim da ona ovako nesto zasluzuje! E ovako necu da duzim a necu ni da kratim samo cu da uradim sledece:

ZAHVLANICA!!

Ovaj forum ne bi postojao da nije bilo nekoliko osoba koji su glavni pored mene u celoj ovoj www.sladjad.forumcroatian.com prici!
E ovako:


MIKI da nije bilo tebe ovaj forum nikada ne bi ugledao svetlost dana, hvala ti puno! Hvala ti sto si mi nocima preko msna objasnjavao kako da napravim jedan forum!
(Zivce si sve pogubio)!Tvoj sam duznik!

STEFANE( JKfan) Hvala ti na predivnim avatarima i banerima! Ucinio si ovaj forum mnogo lepsim svojim remek delima! Hvala ti!

STEFANE moj drug od malena! Takodje Sladjin fan! (malo manji nego ja, al nema veze ) Hvala ti na sjajnoj pordrsci oko foruma i savetima! Nije lako raditi sa mnom! ZNAM!

I na kraju veliko hvala mojoj najvecoj ljubavi SANDRI! Sreco, tvoja rec je bila presudna da li ce ovaj forum zaziveti ili ne! HVALA Ti na maksimalnoj podrsci! Znas da cu uvek biti uz tebe i tu za tebe! Volim te puno

SVIMA VAMA! koji cete posecivati ovaj forum i iz dana u dan ga ulepsavati! Prijatno druznje na ovom forumu vam zeli vas

ADMINISTRATOR!
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
 
Dragi forumasi...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Sladja Delibasic :: Zahvalnica-
Forum(o)Bir: