Sladja Delibasic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sladja Delibasic

Fan forum najpopularnije denserke Sladje Delibasic
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svetlana Seka Aleksic

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptyčet 14 vel 2008, 03:16

Kraljica naseg Granda! Sta mislite o njoj???

Svetlana Seka Aleksic Th_48146_v_44_505_123_938lo
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
heroina
Sladjin Fan u razvoju
Sladjin Fan u razvoju
heroina


Broj postova : 22
Age : 32
Registration date : 01.03.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptyčet 06 oľu 2008, 17:32

Biografija

Rodjena je 23.aprila 1981. godine u Zvorniku, u Bosni i Hercegovini.Rodjena je u znaku bika, sa podznakom vodolija. Njenu porodicu čine majka,otac i brat.
Išla je u osnovnu školu "Mitar Trifunovic Učo" u Zvorniku. Njen učitelj je bio iskusni i provereni pedagog Irfan Nevzatovic. Seka je sa njim i danas u kontaktu, i ti njihovi susreti su veoma dirljivi.
Seka je oduvek volela muziku, a njen pevački uzor je bila Vesna Zmijanac.
U osnovnoj školi je zbog izrazitog talenta za pevanje bila dugo godina solista u školskom horu, sa kojim je išla na brojna takmičenja, na kojima su osvajali najčešće prva mesta.
Prvi profesionalni nastup imala je u leto1996 godine, a njen prvi orkestar sa kojim je nastupala zvao se "Strogo poverljivo".
U nerednih nekoliko godina pevački put je vodio Seku Aleksić po celoj bivšoj Jugoslaviji.
2000-te godine odlazi u Švajcarsku gde ostaje 2 godine. Tamo peva po klubovima i diskotekama i za kratko vreme postaje neprikosnovena zvezda za našu dijasporu, ne samo u Švajcarskoj.
Tamo je 2002 godine uradila svoju prvu matricu za cd.
Krajem oktobra 2002 godine, u hali sportova "Ada" u Ćupriji održan je deseti po redu festival narodne muzike "Moravski biseri" na kojem je Svetlana Aleksić pobedila glasovima publike.
Sutradan u svim novinama i revijama su osvanuli naslovi sa njenim imenom, i sa njenim fotografijama. Svuda su bile samo reči hvale, divljenja i najave nove zvezde naše estrade. "Nova mega zvezda je rođena" pisalo je u mnogim revijalnim listovima.
Te 2002 godine Seka upoznaje svog sadasnjeg mladica,svog prijatelja saputnika, impresarija i menadžera Zorana.
Ljubav,poverenje,zajednicki san i onaj neuhvatljivi fluid, koji neprestano struji izmedju njih, a koji se ne vidi,već koji se oseca da deluje tako snažno kao da je čelično uže, jeste ono sto ih je povezalo u skladnu, i ako Bog da, u trajnu i doživotnu zajednicu.
Početkom decembra 2002 godine, u moćnoj produkciji i medijskoj prezentaciji kuće "Grand" objavljen je prvi cd Seke Aleksic sa vodećim hitom "Da sam muško", koji je postigao planetarnu popularnost.
U početnim nastupima na tv "Pinku", kao i na drugim tv kanalima, Seka je imala tremu,bila je po malo zbunjena, ali je svojom iskrenošću i spontanošću uspevala da šarmira sve, i kritičare, i voditelje i publiku. Imala je jedan cilj - "da bude najbolja"! I postala je najbolja!
Njeni nastupi zabeleženi su na svim svetskim meridijanima. Nastupala je na gotovo svim kontinentima, a najviše u Evropi.
Postala je neprikosnovena estradna zvezda na prostoru bivše Jugoslavije. Podjednako je vole u Crnoj Gori, Makedoniji, BiH, Hrvatskoj, Sloveniji, Bugarskoj, Rumuniji… itd
Nakon godinu dana , 2003-će godine Seka objavljuje svoj drugi cd. I on je objavljen u produkcijskoj kući "Grand ", a autori pesama su proverena i najbolja ekipa na svetu, za ovu vrstu muzike - Dejan Abadic, Dragan Brajovic Braja, Marina Tucakovic…
I ovaj cd se pojavio početkom decembra. Njime je Seka definitivno potvrdila svoj uspeh, i njime je učvrstila svoje vodećo mesto na našoj estradi!
Zatim počinju da stižu razna priznanja, kao što su: "Oskar popularnosti", "Hit godine", "Pevačica godine", "Album godine", "Scenski nastup godine"…itd.
Status mega hita sa ovog cd-a ponela je pesma "Crno i zlatno".
U julu 2005 Seka je objavila svoj treći cd. Naslovna pesma na tom cd-u bila je "Dodji i uzmi me". Bio je to svojevrsni provokativno-ljubavni zov devojke ili žene, koji su sve dame prepoznale kao deo svog ženskog sentimenta, Sve pesme na ovom cd-u su postale veliki hitovi, a pesma "Iskoristi moje mane" je postala ženska himna. U novembru pomenute godine, tačnije 9-og novembra Seka je imala svoj prvi solistički koncert u Tuzli, u hali sportova "Mejdan", gde ju je dočekalo 8 hiljada obozavalaca!!! Seki je posebno drag taj koncert jer je njemu prisustvovao, pored svih, dragih joj ljudi, i njen učitelj iz osnovne škole Irfan Nevzatović!
Zatim je usledio humanitarni koncert u Sremskoj Mitrovici, u sportskoj hali "Pinki", pod nazivom 'SEKA ZA OSNOVCE'. U gradu gde trenutno živi, i gde je sa velikim ukusom opremila svoje porodično gnezdo, u Sremskoj Mitrovici, Seka je, ovim koncertom ispunila, ne samo moralnu obavezu da je "u živo" čuju i vide njeni sugrađani, već i da gestom koji je učinila . pokaže svu širinu svoje duše.
Ona je ceo prihod od koncerta uložila u nabavku nekoliko desetina kompjutera sa opremom, i poklonila ih osnovnim školama u sremskom i mačvanskom okrugu!!!
Te iste godine Seka lansira i svoju modnu liniju pod nazivom 'RICH BITCH' koja je rasprodata u rekordnom roku. Ujedno je prva, i jedina naša zvezda koja je osnovala svoj sopstveni modni brend. Lepota modnih linija, atraktivnost krojeva, moderne boje, mladalački modeli, neupadaljive, a veoma ukusne dekoracije i aplikacije, kvalitet materijala, zastupljenost prirodnih materijala i tkanina, kao i modne kreacije koje naglašavaju lepotu tela… samo su neke od impresija modnih kritičara koji su videli ovu kolekciju…
Godinu 2006-tu Seka ce pamtiti, osim po brojnim nastupima širom sveta, i po svom prvom igranom filmu - "Mi nismo andjeli - treci deo", u kome je igrala lik "Smokvice". Ovom ulogom ona je ostvarila svoj detinji san da postane pevačica ili glumica. Seka je postala i pevačica, i glumica!!!
Pomenuti film je bio najgledaniji prošle godine u Srbiji, a Seka je dobila bezbroj komplimenata za odigranu ulogu.
Sredinom oktobra 2007 godine biće objavljen njen 4-ti cd, pod nazivom "Kraljica".
To je istovremeno i naslovna pesma, od jedanaest koliko ih ima na ovom cd-u. Dragan Brajović, Dejan Abadić, Marna Tucaković i Romario potrudili su se da ovaj Sekin cd- zvuči moćno i antologijski!
Posebnu čast Seka je imala što joj je pevač i kompozitor Sergej Ćetković, (koga privatno sluša i obožava njegove pesme), napisao jednu prelepu baladu pod nazivom "Reci gde smo mi", koja se takođe nalazi na ovom cd-u.
U oktobru, tačnije na ovogodisnjem sajmu knjiga u Beogradu biće predstavljen i Sekin roman-prvenac pod nazivom 'MOJE IME JE NESREĆA" !
Reč je o ljubavnom romanu, i to je priča koju Seka godinama nosi u sebi, i koju je morala ispričati na način da je i drugi ljudi saznaju i dožive, ( a roman je najbolji način za to).
U pauzama svojih brojnih nastupa širom sveta, za vreme odmora, Seka osim što uživa u svom privatnom spa centru, koji je namenjen samo za njene potrebe, u svojoj oazi mira, u svom stanu kraj reke Save, uz tajlandsku masažu, sve vreme provodi u igri sa svojim kućnim ljubimcem, rase čivava sa imenom Cezar, koga obožava i kome posvećuje svu moguću pažnju i ljubav!
Takođe kreira svoju modnu liniju pod nazivom "Queen", koja će se naći u prodaji početkom decembra. Svi novi izazovi kod nje dovode do euforije i žudnje da pobedi, da bude najbolja u svemu. Ona je rođena kraljica i pobednica! Takvom ju je Bog stvorio, i ona tu misiju ostvaruje sa svakim novim projektom!

Snagu i energiju prikuplja na egzotičnim mestima kao sto su: Kuba,Tajland, Egipat, Dubai, Bali…itd, a obožava da posećuje svetske centre kulture, poput muzeja, galerija, pozorišta i opera, gde obogaćuje svoje znanje i svoju dušu…
Lepa, mlada, energična, maksimalno odgovorna i ambiciozna da u svemu bude prva i najbolja, beskrajno odana majci i porodici, do bola zaljubljena u Zorana, verna prijateljima i drugovima, iskrena i spontana, prostodušna i osetljiva na socijalne probleme siromašnih i nemoćnih, privržena svom malom čivavi Cezaru, obožavalac zdravog života i sporta, zdrave hrane i cveća, (naročito ruža), nežno raspoložena kada sunce izlazi, ili zalazi…itd. Seka Aleksić je jedinstvena pojava u svetu estradne umetnosti, koja je, van svake sumnje, najveća zvezda estrade prve decenije 21-og veka, sa izgledom da to ostane i u sledećim decenijama!!!


(pripremio - Momir Vasiljević)
[Vrh] Go down
heroina
Sladjin Fan u razvoju
Sladjin Fan u razvoju
heroina


Broj postova : 22
Age : 32
Registration date : 01.03.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptyčet 06 oľu 2008, 17:43

Evo malo Sekinih slika....

Svetlana Seka Aleksic V18299lo6.th~Svetlana Seka Aleksic V10144xl0.th~Svetlana Seka Aleksic 002bx2.th~Svetlana Seka Aleksic 005hi3.th~Svetlana Seka Aleksic Vfdsgbs6.th~

Svetlana Seka Aleksic 008cw3.th~Svetlana Seka Aleksic 16469265sy2.th~Svetlana Seka Aleksic 6ouvskwlv7.th~Svetlana Seka Aleksic 12xr0.th~Svetlana Seka Aleksic 13mm7.th

Svetlana Seka Aleksic 018ay5.th~Svetlana Seka Aleksic 26gy2.th~Svetlana Seka Aleksic Hujor6.th~Svetlana Seka Aleksic Sekaustudiuka7.th~Svetlana Seka Aleksic V44507gv9.th
[Vrh] Go down
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptyčet 06 oľu 2008, 17:53

Hvala na slikama!!!
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
sandrito
Urednik
Urednik
sandrito


Broj postova : 952
Registration date : 11.02.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptysub 08 oľu 2008, 03:09

Seka obnovila saradnju sa Sasom Vidicem!!!







Popularna folk pevačica Seka Aleksić proteklih meseci načinila je
radikalne promene kako u privatnom, tako i u poslovnom životu. Naime,
ona je ovih dana, nakon dve godine pauze, obnovila saradnju sa
istaknutim stilistom Sašom Vidićem, saznaje Kurir iz dobro obaveštenog
izvora.



- Opšte je poznato da je Vidić u prošlosti dok su sarađivali od
Seke napravio jednu od najbolje stilizovanih javnih ličnosti, kaže naš
sagovornik i dodaje:



- Njihova saradnja fantastično je funkcionisala sve do momenta kada
je Saša odlučio da pored nje stilizuje i Cecu Ražnatović što Seki u tom
momentu nikako nije odgovaralo. Mirno i bez velike pompe oni su se
razišli i nisu sarađivali gotovo dve godine. U međuvremenu Seka je
započela saradnju s našim poznatim manekenkama Marijom Tarlać i Tamarom
Paunović, koje su uglavnom brinule o njenim toaletama dok je
promovisala film "Mi nismo anđeli 2". Nakon toga popularna pevačica
spremala je svoj novi muzički materijal "Kraljica", te je u želji da
izgleda svetski angažovala novosadsku stilistkinju Ivanu Rebrenović,
ali i to je kratko trajalo. U želji da bude broj jedan kako u pesmi,
tako i oblačenju Aleksićeva je bez mnogo dvoumljenja najzad obnovila
saradnju sa Sašom, koji je sa velikim zadovoljstvom prihvatio njen
poziv - zaključuje naš izvor.



Bilo kako bilo, stari saradnici su na obostrano zadovoljstvo
nastavili tamo gde su stali pre dve godine, a ovih dana treba da odrade
i novi set fotografija, kojima će Aleksićeva promovisati novi stajling
i ponovo skrenuti pažnju na sebe.

[Vrh] Go down
heroina
Sladjin Fan u razvoju
Sladjin Fan u razvoju
heroina


Broj postova : 22
Age : 32
Registration date : 01.03.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptysub 05 tra 2008, 15:05

Čini se da joj se suradnja isplatila...Napravila je novu seriju fotografija...

Svetlana Seka Aleksic V60733pj3.th~Svetlana Seka Aleksic V60730nn3.th~Svetlana Seka Aleksic V60721gp1.th~Svetlana Seka Aleksic V60722au6.th~Svetlana Seka Aleksic V60725vo0.th
[Vrh] Go down
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptysri 09 tra 2008, 01:44

Slike su shit!!!
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
sandrito
Urednik
Urednik
sandrito


Broj postova : 952
Registration date : 11.02.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptysri 09 tra 2008, 14:44

SEKA IZ DRUGOG UGLA
Pesmu Seke Aleksić „Aspirin“ nepoznata pevačica prepevala i napravila parodiju na njene stihove


Nije retkost da se na hitove poznatih zvezda pojave parodije, duhovite ali neke čak i bolje od originala. Kurir je uspeo da pronađe jednu od takvih, nepoznatog autora, pod nazivom „Protein“, koju možete da čujete na www.youtube.com, a koja ne samo da je neizmerno duhovita, već je i savršeno uklopljena u postojeći aranžman Sekinog hita „Aspirin“. Nedavno smo objavili i pesmu inspirisanu Danima estrade, a svi se verovatno sećaju šarmantnog amerikanca Lija koji je između ostalih srpskih zvezda takođe bio opčinjen Sekom Aleksić. Pa, procenite sami.



„Protein“ - parodija na pesmu

„Aspirin“ Seke Aleksić

Debela sam ko svinja
od puno proteina.
Još jučer bila sam anoreksija,
sisa mi do pasa
nemam više stasa, što si mi uradila?
Sad je uska roba,
stara mi ne valja,
znam tu priču napamet!
U to lepo pravo ludilo
i greh se sad probudio
dok ti čekaš me.
Ma hajde, prdnuću bezobrazno,
nek smrdi kad je prolazno
znaj da izlazim za tren.
U drobu mi mučnina,
na bedru mi slanina
znam da bežim ja od ogledala.
Gledam preko ramena
Želim, kap me vuče,
baš me miris vuče,
gledam preko ramena,
kad tamo vidim burek
mali desetkanac, ali biće dobra zamena!
Dobiću dve kile, ali ne kajem se - ne!
Ajd zovi brzo da donesu sendviče!
[Vrh] Go down
sandrito
Urednik
Urednik
sandrito


Broj postova : 952
Registration date : 11.02.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptysri 09 tra 2008, 14:45

Slike su predobre Very Happy
[Vrh] Go down
sandrito
Urednik
Urednik
sandrito


Broj postova : 952
Registration date : 11.02.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptyčet 17 tra 2008, 16:11

Svetlana Seka Aleksic V94076p0

Seka "Kraljica" ponovo slobodna

Cetvrtak, 17. april 2008.

Najpopularnija folk pevačica Seka Aleksić, nedavno je raskinula šestomesečnu ljubavnu vezu sa manekenom Mladenom Radulovićem.

Upućeni u Sekin privatni život navode da je jedan od važnijih razloga za raskid sa Mladenom pojavljivanje novog muškarca u pevačicinom životu.

" Seka se jeste ohladila od Mladena, ali nipošto nije potpuno hladna za muški rod. Nedavno je upoznala jednog srpskog biznismena koji godinama živi i radi u inostranstvu, i prilično je izvesno da će između njih uskoro planuti ljubav. Seka za sada nikom od prijatelja ne želi da otkriva o kome se radi i koliko je ta veza ozbiljna", rekao je izvor blizak pevačici "Pressu".

Aleksićeva je raskinula sa Mladenom pre mesec dana, a kao razlog razlaza navodi se da je Mladen svojoj devojci stalno prebacivao što u javnosti neće da obelodani njihovu vezu.

Zgodnom manekenu smetala je i činjenica da je Seka ostala u dobrim odnosima sa svojim bivšim verenikom Zoranom Kovačevićem koji je prati na svim nastupima.

" Seka je ponovo slobodna. Njena i Mladenova veza nikada nije bila ozbiljna, i to su znali svi Sekini bliski prijatelji", rekao je pevačicin prijatelj i dodao da joj je posle " petogodišnje veze sa Zoranom prijalo da pored sebe ima nekoga poput Mladena, mladog i zgodnog".

" Iako su sedam dana proveli na zajedničkom putovanju u Istanbul, njihov odnos nikada nije toliko ojačao da Seka može javno da prizna njihovu vezu, što je mlađanom Mladenu smetalo. Pevačica se polako hladila i na kraju rešila da raskine sa Mladenom. Trenutno je okupirana poslom, a ovih dana je očekuje i konačno useljenje u novi stan, koji je nedavno kupila u Beogradu".

(MONDO, foto "Press")
[Vrh] Go down
sandrito
Urednik
Urednik
sandrito


Broj postova : 952
Registration date : 11.02.2008

Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Emptysri 23 tra 2008, 23:38

Svetlana Seka Aleksic V94703p0

Seka Aleksić je Mladenova "princeza bez mane"
Utorak, 22. april 2008. 13:41

Poznata folk pevačica Seka Aleksić, koja je nedavno raskinula petogodišnju vezu sa svojim menadžerom, ubrzo se našla u naručju manekena Mladena Radulovića, kojeg je upoznala na snimanju spota za pesmu "Aspirin".

Iako par nije javno priznao svoju vezu, pojedini tabloidi su nedavno objavili vest da je popularna "Kraljica" "već stigla da prekine i novu vezu".

Zbog "preteranog interesovanja javnosti", poznati par je odlučio da svima otkrije šta je zaista istina.

"U vezi smo već dva meseca. Pojedini tabloidi su pisali da sam se verila i raskinula sa Mladenom dok smo bili samo prijatelji! Tek sad kada smo u emotivnoj vezi mogu da kažem da su nas tabloidi i zbližili!", rekla je Seka magazinu "Story" sa kojim je podelila i "sliku" prvog poljupca.

"Posle prvog poljupca, za koji bi se moglo reći da je bio poput onog između Klarka Gejbla i Vivijen Li u najlepšoj ljubavnoj sceni filma "Prohujalo sa vihorom", sve je postalo bajka. Kolena su mi zaklecala i osećala sam se nestvarno".

Iako su "stvoreni jedno za drugo", Mladen i Seka priznaju da varnice između njih nisu "sevnule" na snimanju spota.

"Seka mi je oduvek delovala privlačno, energično i harizmatično. Bio mi je poznat njen status pa je nisam posmatrao kao devojku koju treba da osvojim konkretnim gestovima. Međutim kad je izašla iz petogodišnje veze, okolnosti su se promenile. Kad sam je poljubio nisam mogao da poverujem da ljubim najlepšu ženu na svetu. Ona je moja princeza, savršenstvo bez mane", rekao je Mladen.

Za sebe govore da su "ludi jedno za drugim", da vole jedno drugom da donose doručak čokoladice i ružičaste ljiljane u krevet, kao i da su jedno drugom najveća podrška.

Pored ispunjenog emotivnog života, Sekin profesionalni angažman bi u budućnosti mogao da "popuni" nastup na Eurosongu na kojem bi nastupila kao predstavnik BIH.

MONDO
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svetlana Seka Aleksic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Seka Aleksic   Svetlana Seka Aleksic Empty

[Vrh] Go down
 
Svetlana Seka Aleksic
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Svetlana Ceca Raznatovic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sladja Delibasic :: Nase muzicko trziste-
Forum(o)Bir: