Sladja Delibasic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sladja Delibasic

Fan forum najpopularnije denserke Sladje Delibasic
 
Početna stranicaPortalLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svetlana Ceca Raznatovic

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptyčet 14 vel 2008, 03:12

Sta reci za nju sem CECA NACIONALE!!!

Vase misljenje o njoj je????

Svetlana Ceca Raznatovic Th_47926_30ii2os8_123_473lo
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
lav_bane
Sladjin Fan u razvoju
Sladjin Fan u razvoju
lav_bane


Broj postova : 34
Age : 39
Registration date : 01.03.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptyuto 04 oľu 2008, 21:51

Sve najbolje mislim o CECI ! Jedina prava KRALJICA na estradi. Imam sve njene albume. Bio sam na koncertu na Marakani i na Uscu naravno. Sta reci vise ? Cekam nove pesme ! NAPRED CECO
[Vrh] Go down
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptyuto 04 oľu 2008, 23:31

Tako je!!! I ja sam bio na njena oba koncetra!!! KRALJICA!!! I ja imam njene sve albume!!!
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
sandrito
Urednik
Urednik
sandrito


Broj postova : 952
Registration date : 11.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptysri 05 oľu 2008, 20:32

Svetlana Ceca Raznatovic V89092p0


Ceca se vratila nasmejana sa Kipra

Utorak, 4. mart 2008.


Folk
zvezda Svetlana Ražnatović vratila se u utorak u Beograd posle mesec
dana provedenih na Kipru. Ceca je na beogradski aerodrom "Nikola Tesla"
sletela tačno u podne, a fotoreporteri "Pressa" uslikali su je u
društvu dece Veljka i Anastasije.

Po izlasku iz aviona, Ceca je kratko prokomentarisala da nema potrebe
da organizuje specijalne konferencije za novinare ovim povodom jer nije
neobično to što se s odmora vraća kući.

Ona je bila vidno raspoložena i komentarisala je da je veoma srećna što
je uspela da maksimalno iskoristi odmor koji joj je bio neophodan,
dodavši da je povratak u njenu Srbiju još više usrećio, navodi
sagovornik "Pressa", koji je zajedno sa srpskom pevačicom doleteo iz
Larnake.

Cecu je na izlazu s aerodroma sačekala tetka i njeno obezbeđenje.

(MONDO - foto Press)


Zadnja promjena: sandrito; čet 06 oľu 2008, 00:19; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptysri 05 oľu 2008, 23:40

CEKI SE VRATILA!!! Dusa moja!!!
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptysri 05 oľu 2008, 23:49

Svetlana Ceca Raznatovic Ceca_raznatovic_1 Svetlana Ceca Raznatovic Ceca_raznatovic_6

Svetlana Ceca Raznatovic Ceca_raznatovic_33
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
heroina
Sladjin Fan u razvoju
Sladjin Fan u razvoju
heroina


Broj postova : 22
Age : 32
Registration date : 01.03.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptyčet 06 oľu 2008, 17:30

Ceca je najbolja....Sve najbolje...Vratila se na prave staze...
[Vrh] Go down
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptyčet 06 oľu 2008, 17:53

Pa naravno! Gresis! Ceki nikad nije ni skretala sa prave staze!!!
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
lav_bane
Sladjin Fan u razvoju
Sladjin Fan u razvoju
lav_bane


Broj postova : 34
Age : 39
Registration date : 01.03.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptyčet 06 oľu 2008, 23:45

Markos je napisao/la:
Pa naravno! Gresis! Ceki nikad nije ni skretala sa prave staze!!!

narvno
[Vrh] Go down
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptypet 07 oľu 2008, 18:42

Svetlana Ceca Raznatovic Th_04524_1_123_712lo
Pitanje koje je nedeljama intrigiralo domaću javnost, a ticalo se naše najveće estradne zvezde – da li je pobegla iz zemlje, zauvek napustivši Srbiju, kako su objavili pojedini mediji, ili je ipak samo otišla na odmor – napokon je dobilo odgovor. Ceca Ražnatović se ovih dana užurbano pakuje, jer joj, kako kaže, strašno nedostaju Beograd i Srbija.

NISAM POBEGLA!

“Na Kipru sam već nekoliko nedelja i moram priznati da mi Beograd strašno nedostaje – od same atmosfere pa do dragih ljudi”, objašnjava Ceca, nadovezujući se na optužbe pojedinih medija da je usred afere “fudbalska mafija” na Kipar zapravo “emigrirala”.
“Naslušala sam se svakojakih gluposti svih ovih godina, tako da me više ništa ne može iznenaditi. Po ko zna koji put ću podsetiti da sam sve istrage prošla još pre pet godina, u vreme akcije 'Sablja', i od tada sam uvek bila dostupna istražnim organima. Nikada mi nije padalo na pamet da bežim, da napuštam svoju zemlju...”
Pored navedenog, slavna pevačica je već mesecima pod lupom javnosti i zbog svog emotivnog života koji, čini se, intrigira kao nikad pre.
“Od moje izjave da sam ludo zaljubljena iskonstruisane su mnoge priče, koje mahom nemaju veze sa istinom. Zamislite šta bi tek bilo da sam rekla nešto konkretno?!”
Na našu konstataciju da nikada nije demantovala da je u vezi sa automobilistom Andrejem Kulundžićem, ona kaže:
“To je tačno, ali nikada nisam ni potvrdila da sam sa njim. Svesna sam da moj demanti ništa ne bi promenio. Poslednjih godina nisam dozvoljavala sebi da se upuštam u bilo kakve ljubavne veze. Pre svega zbog sebe, zatim zbog uspomene na mog supruga i zbog naše dece. Istina je da sam se pre određenog vremena upustila u emotivnu vezu i ne krijem da sam zaljubljena. Nisam osoba koja može sve da čuva samo za sebe i svoju sreću sam podelila sa svojom publikom. Međutim, identitet muškarca koga volim, iz objektivnih razloga, a najviše zbog medijskog pritiska - ne želim da otkrivam. On nema nikakve veze s javnim životom i ideja da mu se ime pojavljuje u novinama za njega je neprihvatljiva. Onog trenutka kada to bude bilo neophodno, oboje ćemo izaći u javnost, jer ne postoji nijedan razlog zbog kojeg bismo se stideli jedno drugog.”
Verovatno se i Andrej Kulundžić našao u čudu zbog medijske promocije kakvu je imao poslednjih meseci, međutim, Ceca potvrđuje činjenicu da su prijatelji i da im nijednog trenutka nije padalo na pamet da to sakriju.
“Možda je bilo razloga da se pomisli da je upravo on taj muškarac u mom životu, jer smo dosta vremena provodili zajedno. Nisam od onih javnih ličnosti koje vole da demantuju, ali mislim da jedan ovakav nesporazum to prosto zahteva”, objašnjava Ceca i za kraj dodaje da uživa u činjenici da je posle toliko godina napokon srećno zaljubljena, te da će to dobro raspoloženje iskoristiti za brojne poslovne poduhvate koji je očekuju u narednom periodu - od koncertnih nastupa do snimanja spota za duet sa Oliverom Mandićem, a čitaocima “Sveta” obećava da će svoju sreću, kada dođe pravi trenutak, podeliti prvo sa njima.
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
heroina
Sladjin Fan u razvoju
Sladjin Fan u razvoju
heroina


Broj postova : 22
Age : 32
Registration date : 01.03.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptysub 08 oľu 2008, 17:19

KEBA PRORIČE CECI RAŽNATOVIĆ

Svi pamte razne proroke koji su se prije desetak godina pojavili u Srbiji, koji su proricali sudbinu estradnim zvijezdama, ali niko ne zna da i među pjevačima ima onih sa takvim darom.
Poznati pjevač Dragan Kojić Keba, koji, osim što se dobro oblači, dobro pjeva, ima i još jednu osobinu koju je ekskluzivno otkrio za naš list.
- Imam razvijeno šesto čulo! - kaže Keba.
- Mnogi poznanici sa estrade smatraju da imam izuzetnog dara. Evo, kumu Banetu Obradoviću sam prorekao sa kim i kad će da se oženi. U stvari, umem da predvidim ljudima ključne momente u životu - iskren je popularni pjevač.


- Što se tiče Cece, i ja sam joj skoro prorekao sve što će joj se desiti. Eto, nedavno sam našoj folk divi vidio sve događaje koji su joj se desili, a za koje nitko osim nje nije znao, kao i sve ovo što joj se dešava i što će joj se dešavati - sa žarom nam je priznao Keba.
Ceca je očigledno sklona vjerovanju u proročanstva, astrologiju i magove, pa je angažirala osobnog maga ili astrologa, sve zavisi tko kako više voli, u maniru domaćih i stranih zvijezda.





IZVOR: Alo HOME
Ceca ima tetku Ružu, koja ju je sa osiguranjem sačekala na Aerodromu „Nikola Tesla“. Njihovo poznanstvo, kako „Alo!“ saznaje, datira još od Cecinog djetinjstva. Po savjet kod gospođe Ruže išli su i Cecini roditelji, a Ruža budno motri na Cecu i njenu karijeru još odmalena. Po svoj prilici, zbog svega što joj se dešava, Ceca je odlučila da joj Ruža bude blizu, pa je ugostila u svojoj kući.
Kako saznajemo, gospođa Ruža je „ordinirala“ u centru Beograda, u okolici Bajlononijeve pijace, gdje su po pomoć ili savjet dolazile brojne domaće zvijezde, ali i mnogi drugi. Mnogi sa estradne scene su ukazali povjerenje Ruži i za nju imaju samo riječi hvale.
- Mogu samo reći da Ruža stvarno pogađa - otkrila nam je jedna od popularnih pjevačica koja je željela ostati anonimna.
Ceca nije jedina koja vjeruje u proricanje budućnosti. Zna se da Madam Pijano završava astrološku akademiju, dok Ceca Slavković redovno otvara tarot.
Folkerka Marina Živković je jedno vrijeme slušala savjete šamana, pa je tako i CD snimila po njihovoj preporuci, a u nastupu pijanstva, a možda i magije, iz stana pobacala sav namještaj.
Ipak, nisu samo estradne ličnosti slabe na magove. Bivši ruski predsjednik Putin je u svojoj sviti imao obavezne astrologe, čijih se savjeta pridržavao.
Domaća politička scena u tajnosti se savjetuje sa astrolozima, pa se u zavisnosti od toga raspisuju izbori, potpisuju važni dokumenti, a kada je dan nepovoljan, onda se odmaraju u skupštinskom restoranu. Moguće je da nisu čuli za tetku Ružu ili nisu stigli na red.
[Vrh] Go down
sandrito
Urednik
Urednik
sandrito


Broj postova : 952
Registration date : 11.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptyčet 20 oľu 2008, 23:03

]


Svetlana Raznatovic u Becu upoznala obozavaoca koji je istetovirao njen lik na svom desnom ramenu


Pevačica Svetlana Ražnatović još jednom je dobila potvrdu da ima najvernije i najoriginalnije fanove na Balkanu.
Posle nedavno održanog koncerta u Beču, Ceca je imala prilike da se susretne sa svojim obožavaocima, a posebno iznenađenje za srpsku folkerku bio je mladić koji je na svom desnom ramenu istetovirao njen lik. Fotoreporteri „Sveta" ovekovečili su ovaj susret, a prema rečima sagovornika Pressa, Ceca je bila veoma srećna i uzbuđena zbog ovog neobičnog gesta.

- Posle nastupa u jednoj od najvećih evropskih diskoteka, bečkom „Naftverku", Ceca je skoro sat vremena pozirala i družila se s fanovima. U jednom trenutku prišao joj je mladić koji je nedavno na svom desnom ramenu istetovirao njen lik. U trenutku kad ga je ugledala, nije mogla da sakrije oduševljenje i obećala ja mladiću da će biti njen specijalni gost na prvom velikom koncertu u Srbiji. Posle razgovora, Ceca se i potpisala na njegovu majicu, na kojoj je bilo odštampana parola „Krv svoju za Cecu moju" - zaključuje sagovornik Pressa.

Nedavno, jedan Cecin fan u Zrenjaninu je otvorio kafić, koji je u njenu čast nazvao „Manta, manta".




Izvor:Press
[Vrh] Go down
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptypet 21 oľu 2008, 21:58

Ceca
PROĐI SA MNOM KROZ CRVENO!
CECA priča o 8 dueta koje je snimila u svojoj dosadašnjoj karijeri

''Ja tebe hoću''

LJUBA LUKIĆ

Pripremajući album prvenac, snimila sam svoj prvi duet sa Ljubom Lukićem u četrnaestoj godini, dakle bila sam neafirmisana, a on poznati pevač. Radi se o numeri „Ja tebe hoću“, koja je zapravo klasični narodnjak. Snimanje je kratko trajalo. Zbog prevelike želje da se dokažem, svoj deo posla završila sam za petnaestak minuta. Ljuba je svoju deonicu brzo i profesionalno otpevao. Moji najvatreniji fanovi znaju ovu pesmu, ali mnogi za nju nikada nisu čuli. Ta pesma mi je draga uspomena. Ljuba i ja smo ostali dobri drugari. Ne srećemo se često ali, kad se sretnemo, veoma se obradujemo jedno drugom.

''K'o na grani jabuka''

ŽELJKO ŠAŠIĆ

U vreme kada sam sa Željkom Šašićem snimila numeru “Ko na grani jabuka”, on je bio neafirmisan ali perspektivan pevač. Te godine nastupao je sa mnom, bio mi je gost na turneji. Njegov album je bio u pripremi i želela sam da mu pomognem pa smo snimili duetsku pesmu uz podršku autora Marine Tucaković i Fute Radulovića. To je bio kolegijalan gest. Upoznala sam ga na koncertima, zavolela sam ga kao čoveka, postali smo drugari. Izuzetan je i simpatičan momak.

''U snu ljubim medna usta''

KEBA

Vratila sam se sa nekog nastupa iz inostranstva, bila sam u to vreme šesnaestogodišnja klinka. Keba me je pozvao kao mlađu koleginicu rekavši mi da ima pesmu koju bi trebalo zajedno da otpevamo u takmičarskom delu Mesama. Snimanje je kratko trajalo. Tada još uvek nisam samostalno odlučivala o svojoj karijeri a ekipa mojih saradnika predvođena Docom Ivankovićem nije mi dozvolila da nastupam na Mesamu, pa je Keba morao sam da otpeva tu numeru.

''Ne računaj na mene''

MIRA ŠKORIĆ

Mira Škorić je moja dugogodišnja drugarica. U junu ćemo proslaviti dvadesetogodišnjicu druženja. Tu duetsku pesmu odlučile smo da snimimo spontano. Marina i Futa napisali su numeru baš za dve žene. Kada sam je čula, ni trena se nisam dvoumila, poželela sam da je snimim sa Mirom. Sećam se da je atmosfera na snimanju „Ne računaj na mene“ bila izuzetno zabavna i opuštena.

''Crni sneg''

ACA LUKAS

Aca Lukas sa kojim sam snimila ovu pesmu - surovi je profesionalac. Dugogodišnji smo prijatelji. Verovao mi je kada sam mu rekla da imam odličnu pesmu predloživši mu da snimimo duet. Iako nema dlake na jeziku, u stanju je da pogine za prijatelja. Nije težak za saradnju. Izuzetno je duhovit i snimanje ove pesme pamtim po Acinim doskočicama i šalama. Obožavam da se družim i da radim sa njim. Ljudi ga ili vole ili ne vole, verovatno zato što je preterano iskren.

''Drugarice''

„LUNA“

Čeda me je pozvao da čujem pesmu „Drugarice“. Došli su on i Maja i, čim sam čula pesmu, dopala mi se. Čeda je opušten lik, a saradnja sa njim predstavlja zanimljivo iskustvo. Dogovorili smo se da pesmu uvrsti svako na svoj album. Njih dvoje su svoj deo snimili u tonskom studiju Predraga Negovanovića, a ja kod Fute. Te godine je Maja pevala prateće vokale na mom albumu.

''Jedan dan života''

ŽELJKO JOKSIMOVIĆ

Pripremajući novogodišnji šou, na um mi je pala ideja da snimim duet sa Željkom Joksimovićem. Predložila sam mu to, a on je rado prihvatio. Obožavam da ga slušam, poštujem njegov rad i prija mi njegova boja glasa. Izuzetno je talenatovan. Svake godine uspeva da bude drugačiji, što je veoma važno za muzičara. Na tom snimanju smejali smo se do suza. Nismo znali tekst. Iz dvadesetog puta uspeli smo da snimimo pesmu, pa smo posle zbijali šale na račun toga. Sećam se da sam tekst morala da čitam sa kartona da bismo konačno priveli kraju snimanje.

''Verujem u ljubav''

OLIVER MANDIĆ

Moj dragi prijatelj Oliver Mandić pozvao me je jedne subote i rekao da ima pesmu koju bi voleo da snimimo zajedno. Izrazio je želju da je najpre čujem, pa je dodao da ćemo se dogovoriti o saradnji ako mi se pesma dopadne, ako ne - nikom ništa. Došao je sa suprugom Majom. „Verujem u ljubav“ slušala sam celog dana, toliko mi se dopala. Pronašla sam sebe, svoje emocije, svoj život. Već narednog dana ušli smo u studio i - za pola sata sve je bilo gotovo.Svetlana Ceca Raznatovic Ceca
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
heroina
Sladjin Fan u razvoju
Sladjin Fan u razvoju
heroina


Broj postova : 22
Age : 32
Registration date : 01.03.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptysub 05 tra 2008, 14:54

SEVERINA I CECA PJEVAJU ZAJEDNO

Veliki humanitarni koncert koji 6. lipnja u „Areni“ organizira „Music star“ bit će završnica serijala od devet epizoda „Zvijezde pjevaju za njih“, koja počinje sa prikazivanjem na „Foksu“ 11. travnja.
Svi učesnici u projektu, među kojima su Željko Joksimović, Jelena Tomašević, Željko Samardžić, Severina, Haris Džinović, Ceca Ražnatović, Dado Topić, Ogi Radivojević, Marija Šerifović pjevat će toga dana, a sav prihod ići će za lječenje od multiple skleroze i za dječju onkologiju.
Drugi dio ide za dječju onkologiju - objasnio nam je Raka Marić, vlasnik „Music stara“.
Veliki menadžer zna da spoji zgodno i korisno.
- Svi učesnici serijala „Zvijezde pjevaju za njih“ imaju nove albume, tako da ovako promoviraju svoje novitete, a ujedno i pomažu onima kojima je pomoć neophodna - kaže za „Alo!“ Raka, koji je trenutno u Grčkoj.
- Moram ovih dana doći u Beograd jer imam planove da u Beograd dovedem neke svjetske zvijezde, ali o tom potom - ostao je zagonetan Marić.

IZVOR: Alo
[Vrh] Go down
Markos
Administrator
Administrator
Markos


Broj postova : 221
Registration date : 10.02.2008

Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Emptysri 09 tra 2008, 01:43

Ceki carica!! Nema sta!! Very Happy
[Vrh] Go down
https://sladjad.forumcroatian.com
Sponsored content





Svetlana Ceca Raznatovic Empty
PostajNaslov: Re: Svetlana Ceca Raznatovic   Svetlana Ceca Raznatovic Empty

[Vrh] Go down
 
Svetlana Ceca Raznatovic
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Svetlana Seka Aleksic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sladja Delibasic :: Nase muzicko trziste-
Forum(o)Bir: